www.cvonline.hu

Azonnali Irodai adminisztratív munka - (Trading BO terület)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1134011
lejárt

Ezúttal energetikai kereskedelmi területen működő partnercégünk cégcsoportjához keresünk nappali tagozatos diákokat irodai adminisztratív munkára, excelben történő adatrögzítési, irodai adminisztratív tevékenységre.

Feladatok:

  • Adminisztratív ügykezelési tevékenység (adatrögzítés,  ügyfél adatok szűrése és pontosítása, illetve kikeresése, feltöltése)
  • Ügyfél adminisztráció,  dokumentumok kezelése, szétválogatása
  • Az iroda adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Aktív / passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév, érettségi
  • Nagyfokú monotóniatűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office ismeret, ezen belül excel  felhasználói szintű ismeret
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete(szóban és írásban)
  • folyamatos, minimum 6 hónapos vállalása a tevékenységnek

Munkaidő:  9.00 - 17.00 óra között napi 4-6-8 órában

  • Érettségi

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgás szintű angol nyelvi készség megléte
  • folyamatos, több mint 6 hónap vállalása a tevékenységnek

Amit kínálunk:

  • Bruttó bérigény beníyújtásnak lehetősége
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlati hely igazolásának lehetősége (min.6 hónap)

Bruttó bérigényed megjelölésével az önéletrajzban vagy legkésőbb a személyes interjú alkalmával jelezve

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni kérlek, hogy jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történőLink megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;"> regisztráció útján, illetve a +36 70 452-3312-es telefonszámon, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!