www.cvonline.hu

AXAPTA Rendszertámogató (IT Application Specialist)

  • A hirdetés 596 napja lejárt

A COMPGATE Kft. egyik kiemelt megbízójának nemzetközi projectjének támogatásához

 AXAPTA Rendszertámogatót (IT Application Specialist)

 keres.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Számítástechnikai vagy pénzügyi)
  • Legalább 1-3 év tapasztalat multinacionális cégnél
  • Legalább 2 év szakirányú tapasztalat vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében
  • Axapta ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Üzleti folyamatok átlátása és megértése
  • Rendszer- és folyamatszemléletű gondolkodás
  • Megbízható, pontos, határozott és kommunikatív személyiség
  • Kiváló kezdeményező és problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás, motiváltság, mobilitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer (MS AXAPTA) folyamatainak kezelése, karbantartása

Előnyt jelent

  • Axapta támogatásban, implementációban való részvétel

Feladatok

  • Részvétel a fejlesztések, módosítások tesztelésében (szervezői teszt végrehajtása és a felhasználói teszt támogatása)
  • Részvétel incidensek és napi tevékenységből eredő ad-hoc kérdések, problémák megoldásában
  • Működési folyamatok szabályozásának elkészítése, aktualizálása, támogatása, specifikálása, tesztelése
  • Kapcsolattartás a felhasználói területekkel
  • Érintett társterületekkel a beérkező fejlesztési igényekre megoldás(ok) kidolgozása, dokumentálása fejlesztési igények menedzselése, összefogása a minőségi és határidős elvárások figyelembevételével
  • Vállalatirányítási rendszer (MS Axapta) folyamatainak kezelése, karbantartása
  • Javaslattétel a munkafolyamatok optimalizálására;

Személyiségbeli elvárások:

  • Precizitás, munkafegyelem, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés képessége
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felelősségteljes, céltudatos beállítottság

Amit kínálunk

  • Együttműködő, magas színvonalú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Jó csapatlégkör

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület. Váci út 30.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő