www.cvonline.hu

Axapta fejlesztő

  • A hirdetés 990 napja lejárt
Fiatalos csapatunkba keresünk Microsoft Dynamics AX fejlesztő  munkatársakat.

Feladatok:
• MS Dynamics AX alapú megoldások tervezése és implementálása.
• Tesztelés, karbantartás, támogatás.

Elvárások:
• Legalább 2 év MS Dynamics AX fejlesztői tapasztalat.
• X++ és Morph ismeretek.
• Erős MSSQL Server ismertek és tapasztalat.
• Rendszer bevezetésben és támogatásban szerzett munkatapasztalat.

Előny:
• Angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:
• Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
• Hosszú távú perspektíva
• Fiatal, dinamikus csapat, támogató munkahelyi környezet

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő