www.cvonline.hu

AX SPECIALISTA ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ RENDSZERMÉRNÖK

  • A hirdetés 973 napja lejárt

A Damit Informatika Kft. tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert AX SPECIALISTA ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ RENDSZERMÉRNÖK munkakörbe.

Feladatok:

alkalmazás üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása széles ügyfélkörben,
kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése,
szakmai egyeztetés az ügyfelek belső szakértőivel, informatikai vezetőivel,
együttműködés más szakterületek (hálózat, hardver, Windows, stb.) szakértőivel,
proaktív együttműködés az infrastruktúra-üzemeltető csapattal,
dokumentációk készítése.

Elvárások:

ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker- és megoldás orientáltság,
jó problémamegoldó képesség,
Vállalatirányítási (ERP) rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
Microsoft Sharepoint alapos ismerete,
Microsoft Dynamics AX ismerete,
Microsoft Active Directory ismerete,
Microsoft SQL Server alapos ismerete,
önálló munkavégzésre való alkalmasság,
középfokú angol nyelvtudás,
alapszintű programozási ismeretek valamely objektum orientált programozási környezetben.

Előnyt jelent:

monitoring rendszerekben szerzett tapasztalat,
pénzügyi, számviteli ismeretek,
PowerShell programozásban szerzett tapasztalat,
alap szintű szerver hardver ismeret,
mobilitás, B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amit kínálunk:

versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,
szakmai fejlődési lehetőség,
dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
változatos és önálló munkavégzés,
részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol