www.cvonline.hu

AX logisztikai tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.

Pozíció leírása / Job description

Amennyiben
- szakértő vagy AX területen
- emellett van már tapasztalatod Microsoft Dynamics bevezetésében
- műszaki, gazdasági vagy pénzügyi végzettséged van
- ráadásul középfokon beszélsz angolul, jelentkezz!

Rendszerintegrációval foglalkozó partnerünk keres AX logisztikai tanácsadó munkatársat!

Feladatok:

- Tanácsadási, szakértői tevékenység a Microsoft vállalatirányítási- és CRM rendszert tartalmazó Dynamics termékcsaládjának bevezetésében
- Az ügyfélkör meglévő vállalatirányítási rendszereinek felmérése, folyamatos kapcsolattartás
- AX rendszer paraméterezése, oktatása, támogatás biztosítása,
- Teljes körű üzleti tanácsadói, rendszer-dokumentációs feladatok

Elvárások:

- 2-3 éves tapasztalat AX rendszer alkalmazásában
- Navision használatában szerzett jártasság
- Felsőfokú műszaki/gazdasági/pénzügyi végzettség
- Alapszintű hardware ismeretek
- Középfokú angol nyelvtudás
- Rendszerszemlélet, ügyfélorientáltság, önálló munkavégzés és csapatjátékos hajlam

Amit kínálunk:

- Versenyképes fix jövedelem + cafeteria
- Folyamatos szakmai támogatás/képzés
- Fejlődési- és karrierlehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, fiatalos, dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -