AWI (WIG) hegesztő (Bruttó kezdő órabér: 15-18,- € + túlóra és műszakpótlékok)

  • A hirdetés 152 napja lejárt

AWI (WIG) hegesztőket

keresünk lemezmunkához Offenburg-környéki munkahelyekre, hosszútávra, társalgási szintű német nyelvtudással (A2-B1)! Szállásban, ügyintézésben segítünk! Bruttó kezdő órabér: 15-18,- € + túlóra és műszakpótlékok

Kezdés: Május 3., vagy rövid határidőn belül!

Feladatok:

Rajzból és terv után dolgozik, az azokban leírt méreteket és türéseket betartja. Előkészíti és végrehajtja a lakatosmunkát, ellenőrzi a lakatosmunka minőségét. Elvégzi a gépkarbantartási munkálatokat és felülvizsgálatát.

Elvárások:

  • német A2-B1szinttöl
  • szakirányú végzettség
  • releváns tapasztalat
  • kézügyesség, éleslátás, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • biztonságos és minőségi munkavégzésre való elhivatottság
  • jogosítvány, saját autó a munkába járáshoz
  • érvényes minősítés megléte, vagy többéves tapasztalat
  • túlóra vállalása

Amit kínálunk:

  • német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel
  • világszínvonalú, modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • német nyelvtanfolyam A2-B1-töl
  • igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk
  • segítünk a beilleszkedésben

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával a lenti e-mail címre várjuk.

Ha telefonon lenne kérdése, szívesen visszahívom!

Niedermayer Edit: +49/781914828

(munkanapokon: 8:00 – 17:00)

Helyek Külföld
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német