www.cvonline.hu

AWI HEGESZTŐ

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 778505
lejárt

  Ügyfelünk egy magyar tulajdonú 1991 óta működő vállalkozás. A cég az élelmiszeripari, vendéglátói, kórházi higiéniához valamint az akadálymentesített vizesblokkok kialakításához szükséges termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Jelenleg csapatuk erősítésére keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hegesztés és lakatos munkák

Elvárások:

  • Műszaki rajz olvasás
  • 2 műszakos munkarend (délelőtti és délutáni) és túlóra vállalási készség munkáltatói igény esetén
  • Nagy odafigyelés a végzett munkára
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Káros szenvedélyektől mentes életmód

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • 1250,- Ft-os bruttó órabér (havi munkaórák számának függvényében kb. bruttó:200.000,- Ft)
  • Igény esetén szállást biztosítása
  • Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Hegesztés / Fémmegmunkálás
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Monor

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest