www.cvonline.hu

AWI hegesztő (referenciaszám: IV-1099)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.12.26.
Hirdetés azonosító: 884687

Feladatok:

  • rozsdamentes fémek hegesztése

Elvárások:

  • hegesztő végzettség
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga (vagy annak letételének vállalása)
  • 1 és 10 mm közötti méretek hegesztésében való jártasság

Munkaidő:

  • 8 órás munkavégzés
  • jellemzően 1 műszak, ha a munka mennyisége megkívánja, akkor átmenetileg 2 is lehet

A munkavégzés helye:

Tata

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. tatai székhelyű lemezmegmunkálással, hegesztett szerkezetek gyártásával foglalkozó Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (AWI hegesztő) és a pozícióhoz tartozó IV-1099-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/331 2055-ös mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Tata
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő