AWI hegesztő / lakatos munkatárs (pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk)

  • A hirdetés 1067 napja lejárt

 Cégünk a FERRO Kft. (Link megjelenítése) 26 éves múlttal rendelkezik a fémmegmunkálás, egyedi berendezésgyártás területén és 13 éve Békés-megye legnagyobb rozsdamentes acéltermékek gyártója és kereskedője. Jelenleg a megnövekedett ügyféligények miatt két fő AWI hegesztő / lakatos munkatársat keresünk.

 Feladatok:

-         műszaki rajzok alapján történő termékgyártás

-         kivágások, élhajlítás, hegesztés

-  szálanyagok, csövek méretre történő hajlítása, hegesztése, stb.

 Elvárás:

-         AWI hegesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

-   Műszaki rajzok olvasásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

-         Pontos, precíz munkavégzés

 Amit nyújtunk:

-         stabil, megbízható munkahely

-         bejelentett fizetés, munkaruha, stb.

-         jó munkahelyi légkör

 Munkavégzés helye: 5600 Békéscsaba, Csorvási út 17/5.

 Jelentkezni, érdeklődni lehet a 06-20-9339-705-ös telefonszámon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mailcímen egy szakmai önéletrajz elküldésével. Kérjük, jelölje meg fizetési igényét.

Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő