www.cvonline.hu

AWI-hegesztő / ISO-csőszerelő- szakember tesztelő

  • A hirdetés 211 napja lejárt

AWI-hegesztő/ISO-csőszerelő- szakember tesztelőnek

Cégünk a német europakraft GmbH és  Magyarországi Fióktelepe többszáz magyar szakemberrel dolgozik. Nagytarcsai Fióktelepünkre agilis munkatársat, AWI-hegesztőt/ISO-csőszerelőt keresünk szakember tesztelőnek

Feladatok:
Leginkább személyzeti feladatok ellátása várja önt, amelyek a következők:

  • cégünkhöz pályázó szakemberek előzetes szűrése telefonon
  • szakemberekkel próbamunka időpont leszervezése és a próbamunka "levezénylése" kiértékelése (elsősorban AWI-, AFI/CO-hegesztők, csőszerelők hegesztési és rajzolvasási tudás)
  • irodai adminisztrációs feladatok : teszt eredmények dokumentálása, szakmai tapasztalatok feljegyzése, alkalmasságnak  megfelelő szakterület megállapítása
  • Németországi irodánkból érkező szakember megrendelések teljesítése, a legmegfelelőb szakember kiválasztása, kezdés időpontjának  és az egyéb részletek egyeztetése
  • AWI-hegesztői tréningek levezetése

Elvárások:

  • alapszintű számítógépes ismeretek: Microsoft Outlook, Excel, Word, lehetőség szerint képszerkesztő és esetlegesen 3D tervező program ismerete
  • jó kommunikációs képesség
  • német nyelvismeret előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • dinamikus csapat
  • kirívóan magas bérezés
  • modern munkakörnyezet
  • alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú, biztos munkahely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát e-mail címünkre, tárgyban kérjük megjelölni: szakember tesztelő, vagy jöjjön el hozzánk személyesen. Címünk: europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe, 2142 Nagytarcsa, Naplás u 8. (M0-áson közvetlen az 58-as lejáró mellett), megközelítésünket megtalálja a kapcsolat oldalunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő