www.cvonline.hu

AWI, AFI hegesztő

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Saválló és alumínium rendszerek gyártásával foglalkozó Kft tatabányai munkahelyre keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

AWI, AFI hegesztőket.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Szakrajzot önállóan tudja kezelni.
  • Józan életmód.
  • B kategóriás jogosítvány jó ha van.
  • Több éves hegesztési gyakorlat.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • Technikai rajzok egyéni olvasása, és ez alapján a termékek pontos legyártása.
  • AWI, AFI hegesztési eljárással hegeszteni.
  • Önmagának pontosan a szerkezetet összeállítani, készre hegeszteni.
  • Saválló anyagból és alumíniumból lemezek, csövek hegesztése ultrahang alá.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

A munkavégzés helye: Tatabánya.

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen alapanyagokkal dolgozott?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?
  • Ha van minősítése, küldje el mailbe.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő