www.cvonline.hu
AVERT Dokumentum Menedzser (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 797845
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfél specifikus dokumentációk elkészítése és karbantartása Antivirus témában

 - Technikai és folyamatleírások, munkautasítások megírása

 - Dokumentum menedzsment rendszerek kiválasztása, implementálása és karbantartása open source alapokon

 - Dokumentum menedzsment   rendszerekkel kapcsolatos szakmai segítségnyújtás kollégák számára

 - Új technikai kihívások esetén megoldások kidolgozásában való részvétel és dokumentáció

 - Változások esetén különböző szintű technikai dokumentációk frissítése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség és 0-2 év   szakmai tapasztalat vagy 2-5 év szakmai tapasztalat

 - Felsőfokú német és középfokú angol nyelvismeret

 - A fenti feladatokban szerzett több éves tapasztalat.

 - Komoly tapasztalat ITIL folyamatok terén

 - Önálló

 - Kommunikatív

 - Precíz

 - Minőségi munkára törekszik

 - Általános széles körű IT tudás.

 - MS szerver és kliens operációs   rendszerek ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80468

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs