www.cvonline.hu

Avaya Támogató Munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.08.
Hirdetés azonosító: 780820

Nemzetközi szinten ismert, a telekommunikáció területén működő multinacionális partnerünk számára keresünk Avaya támogató kollégákat budapesti központjukba.

Feladatok:

- Az Avaya rendszerrel kapcsolatos problémák megoldása telefonon és emailen keresztül
- L2 szintű támogatás nyújtása
- Telefonkészülék konfiguráció, VOIP hibaelhárítás
- Kapcsolattartás a külföldi L1 és L3 szintű támogató kollégákkal
- Problémék és kérések elemzése és javaslattétel azok megoldására
- Hibaelhárítás, IT problémák megoldása

Elvárások:

- Folyékony NÉMET és legalább középszintű ANGOL nyelvtudás elengedhetetlen
- Avaya vizsga és/vagy Avaya támogatásban szerzett tapasztalat
- Számítógép ismeret
- Ügyfélorientált látásmód
- Technikai jellegű problémák megoldására való készség
- Proaktív és dinamikus személyiség
- Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Fiatalos munkakörnyezet
- Biztos nemzetközi háttér egy növekvő vállalatnál
- Modern munkakörnyezet és IT infrastruktúra
- Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőség

Pályakezdők és tapasztaltabbak jelentkezését is várjuk!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a