www.cvonline.hu

AV rendszerintegrációs mérnök

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Megbízónk egy vezető konferenciatechnika szolgáltató vállalat, 15 éve van jelen a magyar piacon, konferenciatermek, auditórium maximumok prezentációtechnikai rendszerintegrációját végzi. Új terület a rezidencia méretű magánházak intelligens vezérlésének (hűtés-fűtés, világítás, árnyékolás, biztonságtechnika, szórakoztató elektronika és telekommunikáció rendszerintegráció) értékesítése, tervezése kivitelezése és szervize.

Feladatok:

  • A jelölt feladata az ajánlatkészítéstől a rendszerek kulcsrakész átadásáig terjedő munkafolyamatok irányítása, felügyelete (tervezés, művezetés stb)
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, illetve a beszállító hazai és külföldi cégekkel.
  • Tervezés, értékesítés, kivitelezés teljes folyamatában való részvétel.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (BME Gyengeáramú Kar előny)
  • Számítástechnikai felkészültség, RS 232 és logikai vezérlések ismerete
  • AutoCad alapfokú ismerete
  • Alapvető akusztikai ismeretek, audio-vizuális rendszerek tervezésére való érdeklődés
  • Angol középfokú nyelvtudás, szakmai anyagokban és kereskedelmi levelezésben való készség
  • Maximális lojalitás a cég és ügyfelei irányában
  • Igény a folyamatos önképzésre
  • Agilis, jó kommunikációs képességgel rendelkező, sikerorientált
  • Nagy munkabírás, kiterjedt figyelem
  • Üzleti szemlélet
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Munkavégzés helye: Budapest

Kezdés: azonnal

Jelentkezni lehet: E-mail cím megjelenítése
Telefon: +36 1 919 12 70