x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Autóvillamossági szerelőt

Reed Magyarország Kft. / Reed Recruitment-Autóvillamossági szerelőt
Hozzáadva 2012.04.17.
Hirdetés azonosító: 389245
lejárt

Pest-megyében található ügyfelünk kereskedelmi központjának szervizrészlegére (lakóautók felépítése, szervize) keresünk tapasztalattal rendelkező miunkatársat

Elvárások:

  • autóvillamossági szerelő végzettség
  • Tapasztalat lakóautók és lakókocsik szerelésében elönyt jelent
  • Tapasztalat a modern technikával ellátott berendezések szerelésében
  • Jó műszaki érzék
  • Lakóautó/lakókocsi piac termékeinek ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Teherbíró, csapatjátékos
  • Önálló munkavégzés és a kitűzött célok elérése

Feladatok:

  • Áram- és gázberendezések beszerelése és bekötése ( pl. klimaberendezések, állófűtés, melegvízes fütõ berendezés)
  • Az elektromos berendezések ellenőrzése
  • Javító – és szerelőmunkálatok  12 V és 230 V területen
  • Hibakeresés és -elemzés

Munkavégzés helye: Piliscsév

Munkavégzés helye:
Piliscsév
Kategória
Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pilis

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése