www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelőt

Pest-megyében található ügyfelünk kereskedelmi központjának szervizrészlegére (lakóautók felépítése, szervize) keresünk tapasztalattal rendelkező miunkatársat

Elvárások:

  • autóvillamossági szerelő végzettség
  • Tapasztalat lakóautók és lakókocsik szerelésében elönyt jelent
  • Tapasztalat a modern technikával ellátott berendezések szerelésében
  • Jó műszaki érzék
  • Lakóautó/lakókocsi piac termékeinek ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Teherbíró, csapatjátékos
  • Önálló munkavégzés és a kitűzött célok elérése

Feladatok:

  • Áram- és gázberendezések beszerelése és bekötése ( pl. klimaberendezések, állófűtés, melegvízes fütõ berendezés)
  • Az elektromos berendezések ellenőrzése
  • Javító – és szerelőmunkálatok  12 V és 230 V területen
  • Hibakeresés és -elemzés

Munkavégzés helye: Piliscsév

Munkavégzés helye Piliscsév
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pilis