www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Az Eurotrade Kft. kistarcsai telephelyén újonnan kialakított haszongépjármű szervizébe, autóvillamossági szerelői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Gépjárművek garanciális és garancián túli javítása, karbantartása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata során felmerült autóvillamossági munkák elvégzése.
  • Diagnosztikai műszerek használata
  • Fő egységek felújítása, javítása során villamossági munkák elvégzése

Követelmények:

  • Autóvillamossági szerelő végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, mobilitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • C,E kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, teljesítményarányos mozgó bér
  • A próbaidő letelte után cafetéria (8000 Ft Erzsébet utalvány, 12 500 Ft SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. Kistarcsai telephelye, az MO kistarcsai csomópontjánál, (Külső raktárkörút 1.)

Munkaidő: Heti 40 órás munkaidő.

Jelentkezés: Szabados Bernadett

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő