www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő

  • A hirdetés 958 napja lejárt

Társaságunk autóbusz üzemeltetéssel és karbantartással foglalkozik.

Keresünk

autóvillamossági szerelő

munkatársakat Budapest XI. kerületi munkavégzésre.

Feladatok:

  • autóbuszok elektromos rendszereinek karbantartása, javítása
  • diagnosztikai feladatok elvégzése

Elvárások:

  • autóvillamossági szerelő végzettség
  • szakmai tapasztalat autóbusz, vagy tehergépjármű-szerelés területén
  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • érvényes D kategóriás vezetői engedély
  • középfokú végzettség

Munkaidő: teljes munkaidő

Bérezés: megegyezés szerint

Munkakezdés: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérem, fényképes önéletrajzát telefonos elérhetőségével együtt az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő