www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervizként.

Hosszú távra keresünk munkatársat

pozíció betöltésére

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség
  • Típus független szakmai ismeret
  • Önálló, precíz és gyors munkavégzés
  • Többéves szakmai (és ügyfélkezelésben szerzett) tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatai:

  • A beérkezett gépjárművek műszaki felmérése, tapasztalt hibák dokumentálása
  • Hatékony és szakszerű hibafeltárás
  • A feltárt hibák magas színvonalú javítása, karbantartások elvégzése
  • A javítások során esetlegesen felmerült fődarabok javítása
  • Hozom-viszem szolgáltatás ellátása
  • A javításhoz szükséges kiegészítő és diagnosztikai berendezések kezelése
  • Precizitás, önálló, pontos munkavégzés
  • Munkaterület és eszközök állagmegóvása, karbantartása

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény-prémium
  • Modern munkakörülmények
  • Hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkahelye: Budakeszi

Munkaidő: H-P 7:00 - 16:00

Fényképpel ellátott önéletrajzát fizetésigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye Budakeszi
Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest