www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő

  • A hirdetés 98 napja lejárt

Műhely feladatok ellátásához keresünk tapasztalattal rendelkező

karbantartási, javítási feladatokra.

Azon pályázók jelentkezését várjuk, akik képesek a magas színvonalú, önálló munkavégzésre, kreatívak és kellőképpen motiváltnak érzik magukat új feladatok megoldására és prémium minőségű anyagmozgató gépek javításának elsajátítására.

Elvárásaink:

  • elektromos berendezések karbantartásában és javításában szerzett tapasztalat
  • jártasság belső égésű motorral szerelt járművek karbantartásában
  • szerelési, hiba-megállapítási tapasztalat
  • szakirányú középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • igény az ápoltságra, rendezett munkakörnyezetre és az elvégzett munka megfelelő minőségére
  • megbízhatóság
  • önállóság, rugalmasság
  • új ismeretek iránti fogékonyság
  • „B” kat. jogosítvány (targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • családias munkahelyi légkör
  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • kiszámíthatóság
  • stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Dunaharaszti (lehetőleg budapesti, vagy Pest megyei lakóhellyel rendelkezők jelentkezését várjuk)

Ha Ön úgy érzi, hogy váltani szeretne és fenti elvárásainknak megfelel, kérjük küldje el  szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.
2330 Dunaharaszti, Jedlik Á. u. 18/B.

További információ a 06-24-520-352 telefonszámon.

Helyek Budapest
Dunaharaszti
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő