www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Schiller Cégcsoport

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

munkatársat keres

Budapesti márkaszerviz megbízható, önállóan dolgozni tudó, magas szakmai tapasztalattal és tudással rendelkező autóvillamossági szerelőt keres.

Feladatok:

  • Szervizre és egyéb javításra érkező gépjárművek - a megrendelt munkának megfelelő - ellenőrzése, átvizsgálása, javítása,
  • Beszámított gépjárművek szükség szerinti átvizsgálása, javítások elvégzése,
  • Munkalap és garanciális munkalap dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása),
  • A felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása,
  • Diagnosztikai mérések,
  • A javítások szakszerű, gyári javítási kézikönyv szerelési utasításai szerinti elvégzése, szükséges dokumentálás, utómunkák elvégzése,
  • Szakmai oktatásokon való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2-5 év szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret, felhasználói szinten
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló gondolkodás
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Opel márkában eltöltött autóvillamossági gyakorlat,
  • Márkaszerviznél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Mechanikus szerelésben való jártasság

Munkavégzés helye:

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak és örömmel csatlakozna egy ügyfél-elégedettség irányába elkötelezett, lendületes csapathoz, úgy várjuk jelentkezését és önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő