www.cvonline.hu
Autóvillamossági szerelő (Referenciaszám:PJ2205)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 489247

Személyszállítással foglalkozó vállalat számára keresünk

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐKET budapesti munkavégzésre

Elvárások:

- Autóvillamossági végzettség
- Többműszakos munkarend vállalása
- Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:
- Korszerű autóbuszok szervizelése

- Hibakiolvasás, hibakeresés

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Vidékieknek munkásszálló

Jelentkezését elküldheti önéletrajzának csatolásával az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre is.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.