www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő és autószerelő

  • A hirdetés 321 napja lejárt

MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft.
dunaharaszti, győri ill. tiszaújvárosi  kirendeltségei,
felvételt hirdetnek

munkakörök betöltésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • csapatszellem, kiváló problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • menetíró készülék illesztési jogosultság
  • technikus bizonyítvány
  • tanúsítványadói jogosultság
  • műszaki vizsgabiztos képesítés
  • C,D,E kategóriás jogosítvány
  • német vagy angol nyelvtudás
  • hegesztési gyakorlat, emelőgépes jogosultság

Amit kínálunk:
modern munkakörnyezet, versenyképes fizetés, stabil multinacionális háttér, folyamatos továbbképzés.
Munkavégzés helye:
Dunaharaszti vagy Győr vagy Tiszaújváros
Amennyiben úgy érzi, hogy a fent említett munkakörök felkeltették érdeklődését és rendelkezik a szükséges feltételekkel, FÉNYKÉPES önéletrajzával – és a munkavégzés helyének megjelölésével (Dunaharaszti, Győr, Tiszaúvjáros)- az alábbi e-mail címen pályázhat.

Helyek Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Győr-Moson-Sopron
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő