www.cvonline.hu

Autóvillamossági szerelő / Diagnosztikai technikus

  • A hirdetés 813 napja lejárt

A Duvenbeck Immo Logisztikai Kft.

kollégát keres

Munkavégzés helye:

Hegyeshalom

Feladatok:

A cég állományában található, különböző típusú (főként Mercedes, Scania, MAN) vontatók és szerelvények hibamegállapítási és javítási feladatainak ellátása és szakmai irányítása.

Elvárások:

  • Autó és/vagy autóvillamossági szerelő mester képesítés, mesterlevél
  • Tapasztalat a Mercedes (esetleg MAN, Scania) kamionok diagnosztizálásában és javításában

Előny, de nem feltétel:

  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat
  • Pótkocsi-javításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, nemzetközi cég
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Szükséges felszerelések teljeskörű biztosítása
  • Szállás és hazautazás biztosítása

A megadott e-mail címre várunk önéletrajzokat, bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő