Autószerelők Ford márkatapasztalattal - Norvégiai álláslehetőség, azonnali kezdéssel!

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 948773
lejárt

Ország:    Norvégia (+47)

A pozíció leírása:    Angolul társalgási szinten beszélő szakemberek jelentkezését várjuk

Feladatkör, felelősségek:    Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk Norvégiába

Azonnali kezdéssel Ford márkához keresünk szakembereket

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   ELVÁRÁSOK:

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Szakképzettség

• Autószerelők esetében: Diagnosztikai ismeret

• Társalgási szintű angol nyelvtudás

• FORD márkatapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

NORVÉGIA különböző településein lévő márkaszervizekben.

Kérjük, hogy küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát az info@ pbs-job.hu

e-mail címre.

Nyelvtudás:    Társalgászintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Norvég megbízónk autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt.

VERSENYKÉPES FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

178,5 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 188,5 NOK/óra a próbaidő letelte után,

20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

37,5 órás munkahét,

Teljeskörű támogatás a szállással kapcsolatban,

munkavállalási engedély,

tartózkodási engedély,

adóügyi regisztráció.

Egyéb juttatások:

biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

Az alábbi videolink hasznos információkkal szolgálhat a munkával kapcsolatban:

Link megjelenítése

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.