www.cvonline.hu

Autószerelő/Gumiszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1063184

Országos gumiabroncs szerviz számára munkatársakat keresünk.
Feladatok:

  • Műszaki állapotvizsgálat
  • Hibafeltárás után javítás, karbantartás
  • Kerékkiegyensúlyozást végzése
  • Gumijavítás
  • Járműről kerekek le- és felszerelése
  • Beállítási és felújítási műveleteket elvégzése
  • Kerékről abroncsok le- és felszerelése

Elvárások:
  • Gumiszerelő és kiegyensúlyozó OKJ-s vizsga
  • Autószerelői végzettség
  • Gumiszerelő szakmunkásvizsga

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Munkaidő: H-P: 8:00-18:00, SZ: 8:00-13:00
  • Cafateria

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel a fent említett elvárásoknak, kérem küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest