www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 432 napja lejárt

A RENAULT BUDAPEST Márkaszerviz felvételt hirdet,

Autószerelő

munkakörök betöltésére.

Munkavégzés helye:

  • Renault Budakalász (Budakalász)
  • Renault Dél-Pest (Budapest IX. kerület)
  • Renault Kelet-Pest (Budapest XVII. kerület)

Általános leírás:

Új illetve fiatal gépjárművek karbantartása, garanciális és azon túli meghibásodások kijavítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • kimagasló problémamegoldó készség,
  • pontos munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • lojalitás,

Főbb feladatok:

  • személygépjárművek illetve 3,5t alatti kishaszonjárművek karbantartása, javítása

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,

Amit kínálunk:

  • összetartó, lendületes csapat,
  • teljes munkaidő,
  • jó kereseti lehetőség,
  • megbízható háttér,

FIATALOK, PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN FOGADJUK!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő