www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Hazai szinten elismert Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Autószerelő

Feladatok:

• Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása, hibafeltárás

• Futómű-állítás

• Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése

• Futó javítások, szervizek teljes körű elvégzése
• Gépjárművek előkészítése hatósági vizsgára

Elvárások:

• Autószerelő vagy technikusi végzettség
• Gyakorlati ismeretek
• Több éves szerelői tapasztalat
• Gumiabroncs szerelésben való jártasság
• Pontos munkavégzés
• Kulturált megjelenés
• Csapatszellem

• Jó problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Folyamatos képzések

  • Jó munkahelyi légkör

  • Változatos feladatok

  • Stabil hátterű cég

  • Hosszú távú munkalehetőség

    Munkavégzés helye:

  • Választható: Budapest 9. kerület vagy 4. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő