www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 569 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és gyorsszerviz hálózata

a győri telephelyére

Autószerelő

munkakörbe szállás biztosításával keres munkatársat

Feladatok:

  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása
  • Hibák feltárása, és javítása
  • Motor, kormány, fék és az egyéb gépjárműrészek beállítása, műszeres futómű beállítás
  • Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése
  • Futó javítások, szervizek teljes körű elvégzése
  • Gépjárművek előkészítése hatósági vizsgára
  • A szerelőgépek napi karbantartása

Elvárások:

  • Autószerelő vagy technikusi végzettség
  • Gyakorlati ismeretek
  • Több éves szerelői tapasztalat
  • Gumiabroncs szerelésben való jártasság
  • Pontos munkavégzés
  • Kulturált megjelenés
  • Csapatszellem
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok
  • Szállás

Munkavégzés helye:

  • Győr

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció, telephely megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő