www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Gablini Cégcsoport a gépjármű kereskedelem meghatározó, dinamikusan fejlődő piaci szereplője bővülő vevőszolgálati csapatába

Autószerelő

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gépkocsik diagnosztikája, hiba-megállapítása, javítása, karbantartása.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú szakmai végzettség.
  • Minimum 3-5 év azonos területen eltöltött szakmai tapasztalat.
  • Szakmai precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés, csapatban való együttműködés, jó problémamegoldó készség, szakmai érdeklődés, folyamatos tanulási igény a munkavégzéshez szükséges technikai tudás elsajátítására, fejlesztésére.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Angol/német műszaki nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Szakmai kihívások.

Munkavégzés helye: Budapest, Budaörs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő