www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 708 napja lejárt

A debreceni Opel Magocsa

Autószerelő

munkatársat keres!

Feladatok:

  • Szervizre és egyéb javításra érkező gépjárművek - a megrendelt munkának megfelelő - ellenőrzése, átvizsgálása, javítása,
  • Beszámított gépjárművek szükség szerinti átvizsgálása, javítások elvégzése,
  • Munkalap és garanciális munkalap dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása, stb.),
  • A felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása,
  • Műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása,
  • A javítások szakszerű, gyári javítási kézikönyv szerezési utasításai szerinti elvégzése, szükséges dokumentálás, utómunkák elvégzése,
  • Javaslattételi joga van a menetközben feltárt további szükséges szervizmunkákra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (autóvillamossági)
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret minimum felhasználói szinten
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Autószerelői végzettség, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • A legmodernebb, egyedülálló technológiák elsajátítása és alkalmazása

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakoznál egy maximális ügyfél-elégedettség irányába elkötelezett lendületes csapathoz, várjuk jelentkezésedet!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő