www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Petrányi Autó Kft.

Ford Márkakereskedés

Autószerelő

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • felkészíti műszaki vizsgára a gépjárművet, állapotfelmérést és környezetvédelmi felülvizsgálatot végez
  • jármű-diagnosztika

Elvárások:

  • min. szakirányú műszaki végzettség - autószerelő
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • biztos, versenyképes jövedelem
  • sikeres csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő