www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Autószerelő

munkatársat keresünk

 Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található, Kisigmándi központi telephelyére autószerelő kollégát keresünk.

 A 33 000 m-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszintvonalasabb haszongépjármű értékesítő és szolgáltató bázisa. A 14 beállásos szervizünk a legmodernebb diagnosztikai műszerekkel, szerszámokkal, szakmai felkészültséggel várja ügyfeleit.

Feladatok:

  • gépjárművek garanciális és garancián túli javítása, karbantartása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata során felmerült autószerelői munkák elvégzése.
  • felkészítés a műszaki vizsgára, diagnosztikai műszerek használata
  • fő egységek felújítása, javítása során autószerelői munkák elvégzése

Követelmények:

  • autószerelő végzettség
  • diagnosztikai műszerek kezelésében jártasság
  • precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • terhelhetőség
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • C, E kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • teljesítményarányos mozgó bér, jutalom
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. Kisigmándi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál

Munkaidő:

heti 40 órás munkaidő.

Az alábbi e-mail címen.

Körösi István
Tel.: 0036 20 312-8612

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő