www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Márkafüggetlen autószerviz keres munkatársat

AUTÓSZERELŐ

munkakörbe

Önállóan dolgozni tudó, magas szakmai tapasztalattal rendelkező autószerelő kollégát keresünk budaörsi munkavégzésre márkafüggetlen autószervizbe.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Típusfüggetlen precíz, gyors munkavégzés
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • gépjárművek magas színvonalú javítása, karbantartása.
  • gépjárművek műszaki ellenőrzése.
  • gépjárművek hibáinak feltárása és javítása.
  • gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése.
  • a javításhoz szükséges berendezések kezelése.
  • ügyfelekkel való kitűnő kapcsolattartás.
  • ügyfelek korrekt tájékoztatása.
  • szerszámok, berendezések és a munkahely tisztán tartása.

 Amit ajánlunk:

  • Kiemelt versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Karrier lehetőség
  • Megbízható hosszú távú munkahely

Munkaidő: H-P: 8-17

Várjuk jelentkezésüket fényképes, részletes szakmai önéletrajzot referenciákkal, fizetési igény megjelölésével.

Csak a megadott elvárásoknak megfelelő, és teljesíteni tudó komoly érdeklődők jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Budaörs