www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

Társaságunk autóbusz üzemeltetéssel és karbantartással foglalkozik.

Keresünk

autószerelő

munkatársakat Budapest XI. kerületi munkavégzésre.

Feladatok:

  • autóbuszok szervizelése, karbantartása
  • diagnosztikai feladatok elvégzése

Elvárások:

  • autószerelő végzettség
  • szakmai tapasztalat autóbusz, vagy tehergépjármű-szerelés területén
  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • érvényes D kategóriás vezetői engedély
  • középfokú végzettség
  • érvényes vizsgabiztosi képesítés

Munkaidő: teljes munkaidő

Bérezés: megegyezés szerint

Munkakezdés: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérem, fényképes önéletrajzát telefonos elérhetőségével együtt az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő