www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 1154 napja lejárt

Autószerelő
munkatársat keresünk

Az M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyünkre autószerelői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk. A 33 000 m-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet,a konkurencia szerint is Európa egyik legszintvonalasabb értékesítő és szolgáltató bázisa. A 14 beállásos szervizünk a legmodernebb diagnosztikai műszerekkel, szerszámokkal, szakmai felkészültséggel várja ügyfeleit.

Feladatok:

  • gépjárművek garanciális és garancián túli javítása, karbantartása, időszakos szervizelések elvégzése, felülvizsgálata.
  • felkészítés a műszaki vizsgára
  • fő egységek felújítása, javítás

Követelmények:

  • autószerelő végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • terhelhetőség
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • C,E kategóriás jogosítvány
  • haszonjármű javításban szerzett tapasztalat
  • autóvillamossági ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • teljesítményarányos jutalom
  • bejárási támogatás
  • szükség esetén szállás biztosítása a munkavégzés helyszínének közelében

Munkavégzés helye:

  • Az Eurotrade Kft. központi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál

Munkaidő:
Heti 40 órás munkaidő.

Jelentkezés: az alábbi email címen.
Körösi István

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő