www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

 A Duna Autó Zrt. 18 márkát egy telephelyen képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amelyhez hasonló nincs egész Közép-Kelet-Európában. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan az első 3 legsikeresebb autókereskedés között vagyunk. Közel 25 éves múlttal rendelkezünk, és dacára a gazdaság általános helyzetének az elmúlt években új szalonokat és márkaszervizeket is nyitottunk. Fejlődésünk a mai napig töretlen, stabil, tőkeerős, 220 fős cégként jelenleg is a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb cége vagyunk.

 Folyamatosan bővülő márkaszervizeinkbe

Autószerelő

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • a márkaszervizekbe érkező személygépjárművek kisjavítása, futó javítása, gépjármű fődarab cseréje,
  • gépjárművek diagnosztikai ellenőrzése, beszabályozása,
  • új gépjárművek felkészítése,

Elvárások:

  • autószerelői szakmunkás bizonyítvány,
  • minimum 2 év autószerelői tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete,
  • villamossági szerelői alapismeret,
  • azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, kiszámítható munkaidő
  • változatos munka színvonalas munkakörnyezetben, jó hangulatú, összetartó csapat

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Jelentkezés módja: Pályázatát az alábbi email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.

Tekintse meg weblapunkat: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítéseLink megjelenítése" target="_blank">

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő