www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 1252 napja lejárt

Az ABT Sportsline Hungary

Autószerelő

munkatársat keres budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

  • Személy és kishaszon gépjárművek teljeskörű javítása
  • Motordiagnosztikai jártasság
  • ABT motor teljesítménynövelések beszerelése-beüzemelése
  • Általános szerelési munkák elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precíz, megbízható önálló munkavégzés
  • Többéves szakmai tapasztalat

Amit Kínálunk:

  • Fiatal csapat nyújtotta kellemes légkör
  • Munkához szükséges technikai háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és továbbképzés

Fényképes önéletrajzzal jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet.