www.cvonline.hu

Autószerelő

  • Az álláshirdetés holnap lejár

A 25 éves Gyulai Cégcsoport

Autószerelő

munkakörben munkatársat keres.

Amennyiben fontos, hogy elismerjék és megbecsüljék munkáját, egy töretlenül sikeres cégnél várjuk jelentkezését.

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Járműtechnológiai szakképesítés
  • Szakmai gyakorlati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Vásárlói elégedettség elérése

Feladatai:

  • Munkalapok, munkamegrendelések átvétele
  • Jármű átvizsgálása egyéb hibák felfedezése céljából
  • Járműjavítás a gyári és törvényi előírások szerint
  • Gyári szakirodalom használata, a használat módjának ismerete
  • Javításhoz szükséges alkatrészek egyeztetése a szerviz tanácsadóval
  • A javított munka átadása a szerviztanácsadónak

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy elismert Márkaszervizben
  • Szakmai továbbképzések
  • Családias hangulatban
  • Megfelelő infrastruktúra a feladat elvégzéséhez

Jelentkezni az E-mail cím megjelenítése email címen lehet Önéletrajzával

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő