www.cvonline.hu

Autószerelő

  • Frissítve 11 napja

MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft.
felvételt hirdet

autószerelő
munkakör betöltésére, dunaharaszti, győri ill. tiszaújvárosi kirendeltségeire

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló problémamegoldó képesség•    csapatszellem,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mechatronikai tapasztalat / végzettség
  • menetíró készülék illesztési jogosultság
  • technikus bizonyítvány
  • tanúsítványadói jogosultság
  • műszaki vizsgabiztos képesítés
  • C,D,E kategóriás jogosítvány
  • német vagy angol nyelvtudás
  • hegesztési gyakorlat, emelőgépes jogosultság

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés,
  • stabil multinacionális háttér,
  • folyamatos továbbképzés.

Munkavégzés helye:
Dunaharaszti / Győr / Tiszaújváros

Amennyiben úgy érzi, hogy a fent említett munkakör felkeltette érdeklődését és rendelkezik a szükséges feltételekkel, FÉNYKÉPES önéletrajzát - a munkavégzés helyének (Dunaharaszti / Győr / Tiszaújváros) megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Dunaharaszti / Győr / Tiszaújváros
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békés, Tiszaújváros, Győr, Dunaharaszti