www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 184 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, szakmailag folyamatosan fejlődni?

A MARSO KFT., az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata budapesti telephelyeire

Autószerelő

munkatársakat keres

FELADATOK:

  • Gépjárművek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása
  • Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése

ELVÁRÁSOK:

  • Autószerelő végzettség
  • Gyakorlati ismeretek
  • Pontos munkavégzés
  • Kulturált megjelenés
  • Csapatszellem

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Munkakört érintő szakmai továbbképzések
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria csomag, bőséges választékkal
  • Stabil vállalati háttér

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő