www.cvonline.hu

Autószerelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

IVANICS CSOPORT

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Autószerelő

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat

Főbb feladatok:

  • Gépjárművek javítása, időszakos szervizelés elvégzése, gépjárművek felülvizsgálata
  • Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés
  • Jármű-diagnosztika elvégzése
  • Javításhoz és karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakképesítés
  • Autószerelői tapasztalat
  • Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autótechnikus végzettség

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker.

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Hosszútávú együttműködés lehetősége
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatási csomag

Érdeklődni: 36 1 776 6541-es telefonszámon Feil Renátánál.

Jelentkezés: Önéletrajzzal az alábbi címre.

Munkavégzés helye Budapest XI. ker.
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest