www.cvonline.hu

AUTÓSZERELŐ

  • A hirdetés 220 napja lejárt

AUTÓSZERELŐ MUNKATÁRSAKAT

keres bővülő csapatába

Cégünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több mint 25 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 150 főt.
Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!
Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok:

  • Gépkocsik diagnosztikája, hiba-megállapítása, javítása, karbantartása

Elvárások:

  • Szakirányú szakmai végzettség
  • Minimum 1-3 év azonos területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Angol/német műszaki nyelv ismerete előnyt jelent

Személyes kompetenciák:

  • Szakmai precizitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatban való együttműködés
  • Folyamatos tanulási igény a munkavégzéshez szükséges technikai tudás elsajátítására, fejlesztésére

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás, alapbér + jutalék
  • Cafeteria
  • Szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Munkavégzés helye:
Budapest vagy Budaörs

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, a lenti e-mail címre eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el a Link megjelenítése honlapunkra!

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő