www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Autó Triplex Kft.

Citroën Őrmező keres munkatársat

AUTÓSZERELŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • Citroen és Peugeot márka csoporthoz tartozó gépkocsik garanciális és garancián túli javításainak, időszakos szervizeinek elvégzése
  • fizetős és garanciális munkák munkalapon történő dokumentálása (elvégzett munkák igazolása, időbélyegzés, stb.)
  • új és használt gépkocsik felkészítése
  • műszaki vizsgás gépkocsik állapotfelmérése, felkészítése
  • járműdiagnosztika
  • műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása
  • a felügyeletére bízott eszközök, berendezések karbantartása

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • precizitás, pontos, önálló munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • terhelhetőség

Előny:

  • Citroen, Peugeot (Renault, Dacia, Opel) márkaismeret
  • járműklíma szerelői képesítés
  • autóvillamossági szerelői képesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • stabil vállalati háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő