www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Szombathelyi márkaszerviz megbízható, önállóan dolgozni tudó, magas szakmai tapasztalattal és tudással rendelkező

autószerelőt

keres.

Pozíció leírás:

  • gépjárművek javítása, karbantartása, diagnosztika,  műszaki vizsgára felkészítése, új gépkocsik átadás előtti felkészítése

Feladatok:

  • gépjármű javítás, gépjármű időszakos szervizelés, felülvizsgálat
  • műszaki vizsgára történő felkészítés, állapotfelmérés

Elvárások:

  • minimum "B" kategóriás jogosítvány
  • német alapfokú nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek
  • szakirányú képzettség
  • hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szombathely

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének feltüntetésével együtt várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő