www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 240 napja lejárt

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, szakmailag folyamatosan fejlődni?
A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata debreceni telephelyére

Autószerelő

Munkatársat keres

FELADATOK:

  • Gépjárművek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása
  • Futómű-állítás
  • Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése
  • Gépjárművek előkészítése hatósági vizsgára

ELVÁRÁSOK:

  • Autószerelő vagy technikusi végzettség
  • Gyakorlati ismeretek
  • Pontos munkavégzés
  • Kulturált megjelenés
  • Csapatszellem

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jól felszerelt szerviz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Stabil munkahely
  • Motiváló juttatási csomag

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő