www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Gyakorlattal rendelkező

autószerelő

munkatársat keresünk 11. kerületbe, budaörsi munkavégzési hellyel!

Feladatok:

  • gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • a gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat végzése
  • jármű-diagnosztika

Elvárások:

  • szakirányú min. középfokú - autószerelő műszaki végzettség
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • vonzó kereseti lehetőség
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • szakmai továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő