www.cvonline.hu

Autószerelő

Régió: Pest
Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.08.20.
Hirdetés azonosító: 1028081

Autószerelő

Autószerelőként szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél, ahol szakmai fejlődésedhez támogató hátteret kaphatsz?

Akkor Téged keresünk!

Vontatók és buszok értékesítésével, szervizelésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkatársatAutószerelő pozícióba.

Feladatok:

- tehergépjárművek, autóbuszok és pótkocsik szervizelése
- műszaki állapotfelmérés

Elvárások:

- szakirányú iskolai végzettség, érettségi bizonyítvány
- gépjárművek javításában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Előnyt jelent:
- technikus bizonyítvány
- angol vagy német nyelvtudás
- E, D kategóriás jogosítvány
- autóvillamossági területen, járműfelépítmények, raktérhűtők javításában szerzett tapasztalat
- gyakorlat műszaki vizsgáztatásban
- tachográf illesztés, hitelesítési gyakorlat

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- fejlődési, tanulási lehetőség
- fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület (megközelítés csak saját gépjárművel lehetséges)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a