www.cvonline.hu

AUTÓSZERELŐ

  • A hirdetés 587 napja lejárt

A UFleet Kft. dinamikusan fejlődő, 15 éve működő, magyar tulajdonú, gépjármű flottakezelő cég saját
szervizébe keres gépjármű szervizelési feladatok ellátására munkatársat

AUTÓSZERELŐ

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • gépjármű javítás, gépjármű időszakos karbantartások elvégzése
  • jármű-diagnosztika,diagnosztikai műszerek kezelése, hibakiolvasás-hibakeresés
  • műszaki vizsgára történő felkészítés, állapotfelmérés

Elvárások :

  • Szakirányú végzettség, szakértelem
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Autók szeretete, nyitottság a műszaki újdonságok megismerésére
  • Autódiagnosztika iránti érdeklődés, számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélbarát gondolkodás
  • Együttműködési képesség
  • Terhelhetőség
  • Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent :

  • Autóvillamossági ismeretek
  • Elvégzett szerviz tréningek
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk :

  • Kiváló munkakörülmények
  • Fiatal, de tapasztalt kollégák
  • Remek csapat
  • Versenyképes jövedelem, havi jutalék, éves bónusz
  • Fizetési keret 180.000-280.000.- HUF

Munkavégzés helye : Budapest XVI. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre lehet:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő