www.cvonline.hu

Autószerelő

  • A hirdetés 339 napja lejárt

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

AUTÓSZERELŐ

munkakörbe

keres munkatársat

Feladatok:

  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása, hibafeltárás
  • Futómű-állítás
  • Gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások  végzése
  • Futó javítások, szervizek teljes körű elvégzése
  • Gépjárművek előkészítése hatósági vizsgára

Elvárások:

  • Autószerelő vagy autótechnikusi végzettség
  • Gyakorlati ismeretek
  • Pontos munkavégzés
  • Kulturált megjelenés
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Álláslehetőség az alábbi telephelyeinken:

  • Budapest, IV.kerület
  • Budapest, IX.kerület
  • Dunaharaszti
  • Miskolc

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi címre.

4400 Nyíregyháza-Rozsrét Pf. 251.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő