Autószerelő / Teherautó szerelő munkatárs Hozzáadva: 2016.06.28.

Németországi partnercégünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és hosszú távú munkaszerződéssel.
Feladatok:
  • Mercedes teherautók és személyautók szervizelése
  • Diagnosztikai mérések elvégzése

Elvárások:
  • Autószerelő végzettség
  • Járműdiagnosztikában szerzett több éves tapasztalat
  • Autóvillamossági és mechatronikai ismeretek
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Saját autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 2200-2400 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Németország, Rosenheim

Előnyök:
  • Mercedes márkaszervizben szerzett több éves munka

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.